Sveiki žemės riešutų saldainiai (nuo 4 metų)

Updated: May 5, 2020


Man šie saldainiai patys pačiausi. Tikrai labai skanūs, tačiau tinkami tik nuo 4-5 metų dėl tikimybės užspringti žemės riešutais. Žinoma, jie netiks ir riešutams alergiškiems mažyliams.


Reikės:

Pirmam sluoksniui: 1 v.š. kokoso aliejaus, 1 v.š. kokoso miltų, 2 v.š. migdolų miltų, 1 a.š medaus (galima naudoti agavų sirupą)

Antram sluoksniui: 4 v.š. riešutų sviesto, 1 a.š. medaus (ar agavų sirupo), 1 v.š. kokosų aliejaus, 100 g. sūdytų žemės riešutų.

Trečiam sluoksniui: 50 g. juodo šokolado, 1 a.š. kokosų aliejaus ir medaus (ar agavų sirupo)


Pirmajam sluoksniui ant silpnos ugnies ištirpiname kokoso aliejų ir medų. Į masę įmaišome miltus. Kepimo popieriumi išklojame nedidelę skardą ir į ją sudedame turimą masę, viską gerai suspaudžiame ir sulyginame. Kepame apie 10 min 180 laipsnių temperatūroje. Ištraukiame ir atvėsiname.

Antrajam sluoksniui ištirpiname medų, kokoso aliejų bei riešutų sviestą ant silpnos ugnies, sudedame riešutus ir viską gerai išmaišome. Viską sudedame į skardą ant atvėsusio pirmo sluoksniu, išlyginame ir dedame į šaldymo kamerą valandai.

Po valandos gaminame trečiąjį sluoksnį - ištirpiname visus trečio sluoksnio produktus ir juo užpilame iš šaldymo kameros ištrauktos masės. Dedame valandai į kamerą. Sustingus, supjaustome plonais batonėliais.


sveiki saldainiai

#nuo4metų #becukraus #begliuteno #desertai #užkandžiai #bekiaušinių #bepienoproduktų

46 views

Recent Posts

See All