Orkaitėje kepti persikai

Updated: May 4, 2020

Kas gali būti geriau nei paprastumas? Atviri ir nuoširdūs žmonės? Nesugebantys meluoti vaikai? Minimalistinis stilius namuose? Ir patiekalai tik iš kelių ingredientų? Geriau tik jei patiekalas desertu vadinamas...

Savaitgalį mamos kaimynė netikėtai mano zuikiui atnešė namuose užaugintų persikų. Kadangi mūsų šeima nėra didžiulė šviežių vaisių valgytoja, o vaisiai turi bjaurų įprotį neliečiami pergreitai sugesti ir nukeliauti į šiukšlių dėžę, tad tik juos išvydusi žinojau, jog šie persikai nutūps į džemą, trupiniuotį ir bus iškepti orkaitėje.... Pastarasis variantas pats geriausias. Jis paprastas, greitas, mėgstamas vaikų ir tinkamas mažyliams. Iki vienerių metų kūdikiui persiko geriau negardinkite, gardus jam bus ir be priedų iškeptas persikas. Na, gal tik pagardinkite su šiek tiek cinamono.

Beje, nieko nėra skaniau prie šių persikų nei... ledai (!). Net pediatrai sako didelį "Taip" už kokybiškų ledų saikingą vartojimą.


4 porcijoms reikės:

4 vnt gerai prinokusių persikų

4 a.š. klevų sirupo

cinamono

4 a.š. migdolų drožlių


Persikus perpjauname per pusę, patepame klevų sirupu ir pabarstome cinamonu. Kepame 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje 10-15 minučių. Išėmus iš orkaitės pabarstome migdolų drožlėmis ir, jei norime, dar šiltus patiekame su ledais.

#nuo8mėnesių #kepiniai #desertai #becukraus #bekvietiniųmiltų #veganiškas

#bekarvėspieno #begliuteno

31 views

Recent Posts

See All