Natūralus jogurtas

Updated: Apr 16, 2020

Šaltais žiemos vakarais tik ir prisimenu šią vasarą Lietuvos kraštus aplankiusius karščius. Pamenu kaip buvo gera laiką leisti vandenyje ir mėgautis saulės spinduliais. Pamenu ir tai, kaip dideli karščiai paveikė mano zuikio nuotaiką ir apetitą. Tuo metu vieni dažniausių užkandžių mūsų namuose buvo vaisiai, daržovės, kokteiliai ir jogurtas. Pastarąjį valgėme su vaisiais, gardinome naminę granolą, gaminome kokteilius bei padažus.

Tikras atradimas bei išgelbėjimas buvo vienoje Beatos Nicholson knygoje rastas receptas, kaip pasigaminti natūralaus jogurto namuose. Gal net tiksliau, kaip šio gėrio prisidauginti ir sutaupyti pinigų.

Taigi, jei natūralus jogurtas užima didelę dalį jūsų ir jūsų vaikų raciono dalį - būtinai išbandykite šį receptą ir padėkokite Beatai.

Sveika, lengvai pagaminama ir tikras šiaip didelis gėris!


Reikės:

2 v. šaukštų ekologiško natūralaus jogurto (be skonio)

1 litro pieno


Parduotuvėje pirkto jogurto reiks tik pirmam kartui, vėliau galėsite naudoti savo pagamintą.

Pieną pašildykite iki 40 laipsnių temperatūros (jis taps šiek tiek šiltesnis nei kūno temperatūra). Jei perkaitinote, Beata rekomenduoja, pieną iki reikiamos temperatūros atvėsinti. Įdėkite 2 šaukštus jogurto, išmaišykite, uždenkite dangčiu ir palikite kambario temperatūroje per naktį ar parai.

Pagamintą jogurtą susipilstykite į švarius stiklainius ir laikykite šaldytuve.


#nuo12mėnesių #užkandžiai #sveikasmaistas

19 views

Recent Posts

See All