Makaronai azijietiškai

Updated: May 4, 2020

Mūsų šeima makaronus mėgsta labai labai... Tiek labai, jog galėtume valgyti juos kasdien. Makaronus paruošti lengva, o pagardų, padažų ir priedų pasaulis toks platus, todėl šie ir nusibosti negali.

Šį kartą pietums siūlau pasigaminti azijietiškai paruoštų makaronų. Patiems mažiausiems ir riešutams alergiškiems vaikams siūlau į makaronus nedėti riešutų, o vietoj padažo patarkuoti kieto sūrio ar pagardinti grietinėlės padažu.


2-3 porcijoms reikės:

300 g "Dobele" kietagrūdžių makaronų

1 vnt paprikos

saujos špinatų

saujos vyšninių pomidorų

saujos smulkintų žemės riešutų

1 v.š. sezamo sėklų


Padažui:

3 v.š. riešutų sviesto

2 a.š. sojos padažo

3 a.š. sezamo sėklų

pusė citrinos

3 a.š. klevų sirupo (medaus)

vandens


Išvirkite makaronus kaip nurodyta ant pakuotės.

Paruoškite padažą: iki vientisos masės sumaišykite riešutų sviestą, klevų sirupą ir sojų padažą. Sudėkite sezamo sėklas, išspauskite citrinos sultis, įpilkite šlakelį vandens, jog padažas nebūtų pertirštas. Išmaišykite.

Į gilaus dugno keptuvę sudėkite išvirusius makaronus, supjaustytą papriką, supjaustytus vyšninius pomidorus, užpilkite padažu ir ant silpnos ugnies viską maišykite, kol makaronai tolygiai apsidengs padažu. Išjunkite ugnį, į makaronus suberkite špinatus, riešutus ir viską gerai dar kartą išmaišykite.#receptai #šeimospietūs #sveikasmaistas #vegetariškas #nuo3metų #greitai

71 views

Recent Posts

See All