Kokosiniai batonėliai(nuo 2 metų)

Updated: May 5, 2020


Aš priklausoma nuo saldumynų. Štai ir prisipažinau! Ir nebuvo taip sunku, sunkiau jiems atsispirti. Man net silpna darosi einant pro neseniai iškeptas bandeles parduotuvėje. Kažkoks gyvūnas (greičiausiai kokia iš žiemos pabudusi meška) viduje taip ir veržiasi į pirkinių krepšelį įsidėti bent kelias. O ir prie kavos visada kažko saldaus norisi...

Baisus tas potraukis cukrui, su kuriuo kovoju nuo neatmenamų laikų. Protu suvokiu, jog saldumynai nėra gyvybiškai svarbūs mano organizmui, tačiau bendrai psichologiniai atmosferai namie - Būtini!

Paskutiniu metu saldumynus stengiuosi gaminti namuose, iš dalies čia kaltos paaštrėjusios alergijos ir skrandžio rūgštingumas. Be to, gamindamas namie visada esi užtikrintas produktų kokybe ir tuo, jog cukraus čia nebus nė lašo, na ar bent mažiau nei parduotuvėje prekiaujamuose saldumynuose.

Šįkart kokosiniai batonėliai, lengvai pagaminami ir vienu kitu kąsneliu jais galės pasimėgauti ir didesni nei 2 metų zuikiai. Žinoma, nieko neatsitiks jei šios masės (be šokolado) paragaus ir daugiau nei 18 mėnesių turintys mažyliai.


Pagrindui reikės:

1/2 sviesto (galima kokosų)

2 puodeliai kokosų drožlių

2 šaukštai klevų sirupo


Glajui reikės:

80 g šokolado be cukraus

30 g sviesto (galima kokosų)


Gamindami batonėlių pagrindą ištirpiname sviestą ir sumaišome su kokosų drožlėmis. Įdedame klevų sirupo, viską sumaišome ir formuojame batonėlius. Dedame į šaldymo kamerą pusvalandžiui.

Gamindami glajų ištirpiname sviestą su šokoladu. Paruoštu glajumi tepame iš kameros išimtais batonėliais. Išteptus batonėlius dar kartą dedame į kamerą valandai.kokoso batonėliai

#užkandžiaivaikams #nuo2metų #desertai #veganiškas #becukraus #visaišeimai #receptaivaikams


13 views

Recent Posts

See All