Brokolių ir sūrio sriuba (nuo 2 metų iki 99+)

Updated: May 5, 2020


Labai mėgstu paprastus patiekalus. Na, tokius iš kelių ingredientų ir greitai pagaminamus. Na, tokius Taukšt ir jau garuoja ant stalo.

Ši sriuba patiks brokolių ir sūrio mėgėjams, o būtent tokie esame mudu su mažuoju zuikiu. Tiesa, sriubą gaminausi sau, o po to pagalvojau, jog puikiai tiktų sūriui nealergiškiems vaikams.


2 porcijoms reikės:

1 pakelio šaldytų brokolių (400-500 g)

150 g rūkyto lydyto sūrio (maždaug pusė "dešros")

250 ml vandens

druskos, pipirų ar kitų mėgiamų prieskonių


Nėra čia net ko pasakoti. Šaldytus brokolius sumesti į puodą, užpilti stikline vandens (gali reikėti ir daugiau vandens). Taip pat galima virti ir sultinyje (nebereikia dėti papildomai prieskonių). Virti 10-15 minučių, kol brokoliai suminkštės, įberti šiek tiek druskos, pipirų. Suminkštėjus brokoliams suberti tarkuotą sūrį ir dar pavirti 1 minutę, kol sūris išsilydis. Viską sutrinti iki vientisos masės, jei reikia - dar įpilti karšto vandens. Jei norite, galima pagardinti skrudinta duona,


* Dietologai nerekomenduoja duoti sūrio kūdikiams dėl didelio baltymų ir druskos kiekio, kai kurie pataria vengti jo netgi iki pusantrų, dviejų metų. Ypač, jei vaikas alergiškas kokiam nors maistui.


#sriuba #nuo2metų #keto

5 views

Recent Posts

See All