Avižinių dribsnių batonėliai su spanguolėmis

Sekasi tada, kai turi ir kūrybinių minčių, ir laiko joms įgyvendinti. Niekada nebuvau pernelyg mylima sėkmės, žaidžiant Tele-loto dar neužbraukiau "kampų", o Monopolio laimėti taip ir neteko. Tiesa, niekada aš jo ir nepabaigiau žaisti (ir kas jam kantrybės turi?)... O ir šiaip bijau, kad galiu būti iš tų žmonių, kurie iškraipo statistiką... Na, tie, kuriems leidžiantis parašutu- neišsiskleidžia atsarginis parašutas...

Na, ir apie kūrybą virtuvėje... šiuo metu turiu ne vieną puikią idėja, tačiau tuo "turėjimu" jos ir užsibaigia. Grįžusi namo kažkaip ir neprisiverčiu tų idėjų realizuoti. Džiaugiuosi, kad bent šiuos, kokį mėnesį galvoje tunojusius ir savo eilės laukusius batonėlius, pagaminau. Užtrukau kokias 10 minučių. Gavosi skanūs, saldžiai rūgštūs. O ir zuikiui patiko. Puikus paruoštukas gavosi į darželį lydint namų naikintoją.

Tiesa, jei nesinori šokolado valyti nuo visur ir klausti mažojo, kaip tu sugebėjai tuo šokoladu ausis ir pėdas išsitepti, nors ir su batais bei kepure buvai - geriau šokolado nedėkite. Padėkos jums ir skalbyklė, ir automobilis, ir jūsų kaip tik tą dieną vilkėtos šviesios kelnės.


Reikės:

2 puodelių Dobele Viso grūdo avižų dribsnių

1 puodelio džiovintų spanguolių

1,5 puodelio sūdyto žemės riešutų sviesto

1/2 puodelio medaus

60 g šokolado


Sumaišykite žemės riešutų sviestą su medumi (jei reikia truputį pakaitinkite). Į didelį dubenį sudėkite avižų dribsnius, spanguoles. Sumaišykite. Ant sausų ingredientų užpilkite medaus ir žemės riešutų sviesto masę. Maišykite iki gražios vientisos masės.

Gautą masę sudėkite į kepimo popieriumi išklotą skardą, išlyginkite. Ištirpdykite šokoladą ir juo užliekite batonėlių viršų. Skardą dėkite 30 minučių į šaldymo kamerą. Po 30 minučių supjaustykite norimo dydžio gabalėliais.

Batonėlius laikykite šaldytuve.


48 views

Recent Posts

See All